آمار کمپین تبلیغاتی | گروه امیرا
پشتیبانی 24 ساعته: 09394540010 - 09383872701

کمپین های تبلیغاتی

تبلیغات و پرداختن به آن موضوعی است که تاثیر بسیار مثبتی را در کسب و کارها و حرفه های مختلف ایجاد می کند و بی شک می توان گفت که کمتر کسب و کار و یا حرفه ای است که به شهرت و فروش بسیار مناسبی دست پیدا کرده باشد و از روش های تبلیغاتی مختلف برای معرفی کسب و کار خود استفاده نکرده باشد دنیای مجازی و اینترنت نیز از این قاعده مستثنا نبوده و انجام تبلیغات به روش های مختلف تاثیر بسیار مثبتی را در کسب به مخاطب و فروش هر چه بیشتر و شهرت بالاتر ایجاد می کند.

هدف از برگزاری کمپین تبلیغاتی

در حقیقت هدف از برگزاری کمپین های تبلیغاتی این است که برای یک کسب و کار در فضای مجازی و اینترنت بیشترین تعداد مخاطبین که به موضوع و یا محصولات سایت علاقه مند هستند به سمت سایت مورد نظر هدایت شوند. برای برگزاری کمپین های تبلیغاتی روش های بسیار زیاد و مختلف وجود دارد که هر کدام از این روشها در نوع خود تأثیر بسیار مثبتی را در صورتی که به شیوه درست مورد استفاده قرار گیرند در نتیجه نهایی ایجاد خواهند کرد.

تاثیر میزان هزینه برای برگزاری کمپین تبلیغاتی

همچنین بحث هزینه نیز در برگزاری کمپین های تبلیغاتی تاثیر بسیار زیادی دارد و نقش کلیدی را ایفا می کند چراکه به کارگیری روش‌های مختلف در برگزاری کمپین تبلیغاتی بسیار هزینه بر بوده و هرچه ابعاد کار وسیع تر باشد هزینه بسیار بیشتری می طلبد. به عنوان مثال مطمئناً برگزاری یک کمپین تبلیغاتی هدفمند با سرمایه ۱۰۰ میلیون تومانی نتیجه بسیار مثبت تر و ایده آل تری را نسبت به یک کمپین تبلیغاتی ۱۰ میلیون تومان ایجاد خواهد کرد.

روش های مختلف راه اندازی کمپین تبلیغاتی

تبلیغات بنری

یکی از بهترین متد ها در برگزاری کمپین های تبلیغاتی استفاده از بنرهای تبلیغاتی و به کار بردن آنها در سایت های پربازدید می باشد که تاثیر بسیار مثبتی را در صورتی که این موضوع هدفمند صورت پذیرد ایجاد خواهند کرد.

تبلیغات در شبکه های مجازی

انجام تبلیغات هدفمند و اصولی در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام نیز یکی دیگر از روش‌ های بسیار ایده آل می باشد با توجه به همه گیر شدن استفاده از شبکه های مجازی تاثیر بسیار مناسبی ایجاد خواهد کرد.

ایمیل مارکتینگ و پیامک

استفاده از تبلیغات ایمیلی و پیامکی نیز یکی دیگر از روش های به کار رفته در کمپین های تبلیغاتی می باشد که البته این روش بسیار حساس بوده و باید زیر نظر متخصصین و مشاوران با تجربه انجام شود تا نتیجه لازم ایجاد گردد.

همکاری با چهره های مطرح

تیم متخصصان گروه امیرا امکان را دارند را برای برگزاری کمپین های تبلیغاتی شما با چهره های سرشناس و مطرح در دنیای مجازی وارد ارتباط شده و از این طریق به معرفی هر چه بهتر سایت و یا پیج و یا موضوع مورد نظر شما بپردازند.

برای این موضوع نمی توان مبلغ تحقیق مشخص کرد و شما مشتریان عزیز باید با بخش پشتیبانی سایت ما ارتباط گرفته و با انجام مشاوره و مطرح کردن نیازهای خود موضوع برگزاری کمپین تبلیغاتی را به صورت کامل با تیم ما مطرح کرده تا این پروژه به صورت کامل و تحلیل شده و هزینه نهایی به شما اعلام گردد.

خیر تمامی فرآیند ها و روش های صورت گرفته برای برگزاری کمپین تبلیغاتی توسط متخصصین و مشاوران گروه امیر را انجام شده و در صورت لزوم در برخی از موارد از شما نظرسنجی شده تا رضایت شما را به بهترین شکل ممکن ایجاد گردد و بهترین نتیجه حاصل شود.

مدت زمان لازم برای برگزاری کمپین تبلیغاتی با توجه به ابعاد در نظر گرفته برای کمپین مورد نظر قابل تعیین شدن بوده و هر کمپین با کمپین دیگر متفاوت بوده و ممکن است زمان بیشتر و یا کمتری بطلبد.